Interne competitie

Hier vind u de stand van de interne competitie. Elke week wordt een ronde gespeeld in 4 klassen: de Grootmeesterklasse (stap 2+ en hoger), de Meesterklasse (stap 1/2), de Promotieklasse (stap 1),  de Eerste Klasse (stap 1 en opstapje).
Je krijgt punten voor elke ronde:

winst = 5
remise = 3
verlies = 1
afwezig met bericht (tijdig) = 3
afwezig zonder bericht = 0

Clubkampioenschap 2017-2018
   
Robin van Leeuwen 133
Tuan Ahn Do 115
Thomas Alvares 111
Indy Nederlof 99
Boaz van der Helm 97
Jesper Kool 97
Tobias Li-Behn 87
Arvind Jaharia 81
Jesse Verhart 77
Merijn van Ardenne 74
Jasper Kirpensteijn 73
Pierre Ballereau 72
Allard van der Berg 71
Luke van der Helm 70
Henry Giesbertz 66
Bruno den Os 53
VoorjaarscompetitieGrootmeesterklasse
stand na ronde 14
Robin van Leeuwen66 (Kampioen)
Tuan Ahn Do58 2e plaats
Thomas Alvares52
Indy Nederlof50
Jesper Kool46
Arvind Jaharia42
Boaz van der Helm42
Merijn van Ardenne42
Dimitris Gkikas40
Finn Schagen40
Jesse Verhart40
Sijmen Tool40
Tobias Li-Behn38
Jasper Kirpensteijn37
Henry Giesbertz32
Ysila Taramov32
Pierre Ballereau31
Allard van der Berg30
Bruno den Os30
Luke van der Helm27
Meesterklasse
Yarno Kersten62
Cas Douw58
Tijmen Luzac54
Zeyd Elouaer52
Imran Abdoel Wahid44
Jaouad Komy44
Allard Bos42
Doru Bajireanu42
Thijs Bil42
Jacques Ballereau40
Zahra Jankie40
Floor Verhart38
Novak Delic38
Divya Soerdjpal37
Djamaldi Coene36
Keanu de Wolff36
Isadora van den Bremer34
Priyanka Bhoelai32
Max Overdiek30
Promotieklasse / EK
Mirko Knoester64 (Kampioen)
Ishak Zwartenberg58 (2e plaats)
Maite Wientjens50
Stijn Meijsters50
Bart Krens48
Kaouatar Komy47
Boye Villier46
Jasper Bos45
Victor Tichelaar45
Ben Spanjer44
Finn de Wolff44
Amke van den Bremer42
Maarten Alvares42
Quinten van der Werf42
Jason Shan40
Jip den Hartog40
Koert Jan Luzac40
Daniel Alvares40
Seth van der Helm39
Jackie Shan38
Ariana Javadi38
Antoni Manuschki37
Tobias Janssens36
Batu Altuntas35
Eva Shan34
Julia Lopez Simens33
Casper den Os32
Victoria Remeeus32
Tamila Coene30
Erik Zoutendijk29
Boris Delic22
Thomas Benjamins20
Eerste Klasse
Koert Jan Luzac40
Ariana Javadi38
Eva Shan34
Tamila Coene30
Boris Delic22
Thomas Benjamins20

Najaarscompetitieeindstand
Grootmeesterklasse
Robin van Leeuwen67kampioen
Thomas Alvares592e
Tuan Ahn Do573e
Boaz van der Helm55
Jesper Kool51
Tobias Li-Behn49
Indy Nederlof49
Luke van der Helm43
Allard van der Berg41
Pierre Ballereau41
Arvind Jaharia39
Jesse Verhart37
Jasper Kirpensteijn36
Henry Giesbertz34
Merijn van Ardenne32
Bruno den Os2316
Meesterklasse
Dmitris Gkikas67kampioen
Sijmen Tool592e
Finn Schagen533e
Ysila Taramov51
Zeyd Elouaer50
Keanu de Wolff49
Thijs Bil49
Isadora van den Bremer46
Jaouad Komy45
Imran Abdoelwahid45
Jacques Ballereau44
Zahra Jankie43
Allard Bos41
Djamaldi Coene39
Divya Soerdjpal39
Doru Bajireanu39
Floor Verhart39
Priyanka Bhoelai37
Max Overdiek31
EindstandPromotieklasse
Tijmen Luzac69kampioen
Yarno Kersten632e
Cas Douw603e
Mirko Knoester53
Stijn Meijster51
Ben Spanjer49
Jasper Bos49
Maite Wientjens47
Kaouatar Komy45
Amke van den Bremer44
Finn de Wolff43
Victor Tichelaar43
Jip den Hartog43
Ishak Zwartenberg43
Boye Villier41
Maarten Alvares39
Batu Altuntas38
Jason Shan35
Casper den Os35
Tobias Janssens35
Seth van der Helm34
Quinten van der Werf1822
Novak Delic7
Eerste Klasse
Antoni Manuschki58kampioen
Julia Lopez Simens532e
Jackie Shan513e
Tamila Coene48
Daniel Alvares42
Victoria Remeeus40
Yusra Komy36
Eva Shan268
Koert Jan Luzac16
Ariana Javadi14
Quinten Wolf2