Interne competitie

Hier vind u de stand van de interne competitie. Elke week wordt een ronde gespeeld in 4 klassen: de Grootmeesterklasse (stap 2+ en hoger), de Meesterklasse (stap 1/2), de Promotieklasse (stap 1),  de Eerste Klasse (stap 1 en opstapje).
Je krijgt punten voor elke ronde:

winst = 5
remise = 3
verlies = 1
afwezig met bericht (tijdig) = 3
afwezig zonder bericht = 0

Clubkampioenschap
Eindstand
   
Robin van Leeuwen 125 kampioen
Thomas Alvares 121 2e
Tuan Ahn Do 119 3e
Tobias Li-Behn 105 4e
   
     
     
     
     
 
 
   
   
   
   
 
   
   
   
   
Voorjaarsscompetitie SHTV jeugd
Eindstand na 14e ronde20-6-2019
Grootmeesterklasse
Tijmen Luzac50kampioen
Jesper Kool462e
Cas Douw462e
Imran Abdoelwahid462e
Yarno Kersten443e
Arvind Jaharia443e
Henry Giesbertz434e
Boaz van der Helm425e
Finn Schagen425e
Thomas Li-Behn40
Zeyd Elouaer38
Indy Nederlof37
Sijmen Tool36
Merijn van Ardenne34
Stijn Meijsters34
Aadya Choudhary32
Bruno den Os24
Jian Li Zhou24
Meesterklasse
Joppe Thien53kampioen
Ishak Zwartenberg512e
Zahra Jankie493e
Thijs Bil474e
Doru Bajireanu435e
Stan Konings435e
Jacques Ballereau40
Boye Vilier38
Jaouad Komy36
Bart Krens33
Maarten Alvares33
Divya Soerdjpal31
Priyanka Bhoelai31
Kaouatar Komy29
Max Overdiek29
Maite Wientjens27
Promotieklasse
Daniel Alvares56kampioen
Luke Borghstijn552e
Yoyo Zhang543e
Arthur van der Waarden524e
Darren Menke505e
Koert Jan Luzac505e
Ben Spanjer44
Jip den Hartog44
Finn de Wolff42
Seth van der Helm42
Jackie Shan41
Erik Zoutendijk40
Robin Schrover39
Quinten van der Werf38
Antoni Manuschki36
Yousra Komy36
Alyssa Virts36
Ariana Javadi34
Thomas Benjamins34
Lucius Jacquet33
Marcus van Mil31
Lennart Baudoin26
Steef Blok21
Dirk van der Veen21
Onur Bagci20
Ranveer Bhoelai6

Najaarscompetitie SHTV jeugd
Eindstand na Ronde 15 24-01-2019
Grootmeesterklasse
Thomas Alvares63 1
Tuan Anh Do63 1
Tobias Li-Behn61 2
Robin van Leeuwen57 3
Jesper Kool51 4
Indy Nederlof49 5
Tijmen Luzac49 5
Yarno Kersten43
Cas Douw41
Arvind Jaharia39
Boaz van der Helm39
Bruno den Os39
Finn Schagen39
Zeyd Elouaer39
Sijmen Tool37
Henry Giesbertz33
Merijn van Ardenne31
Meesterklasse
Imran Abdoelwahid59 1
Stijn Meijsters59 1
Thomas Li-Behn55 2
Zahra Jankie55 2
Doru Bajireanu53 3
Ishak Zwartenberg49 4
Thijs Bil49 4
Boye Vilier45 5
Jacques Ballereau45 5
Jaouad Komy43
Kaouatar Komy41
Maite Wientjens41
Max Overdiek37
Divya Soerdjpal35
Keanu de Wolff31
Priyanka Bhoelai25
Promotieklasse
Joppe Thien67 1
Maarten Alvares61 2
Finn de Wolff57 3
Bart Krens55 4
Stan Konings55 4
Ben Spanjer53 5
Daniel Alvares49
Quinten van der Werf49
Lucius Jacquet45
Ilya Akbari43
Seth van der Helm43
Yoyo Zhang43
Arthur van der Waarden42
Jip den Hartog41
Darren Menke41
Luke Borghstijn40
Ariana Javadi37
Koert Jan Luzac37
Thomas Benjamins37
Erik Zoutendijk35
Antoni Manuschki31
Yusra Komy31
Jackie Shan28
Robin Schrover27
Marcus van Mil12
Lennart Baudoin10