Interne competitie

Hier vind u de stand van de interne competitie. Elke week wordt een ronde gespeeld in 4 klassen: de Grootmeesterklasse (stap 2+ en hoger), de Meesterklasse (stap 1/2), de Promotieklasse (stap 1),  de Eerste Klasse (stap 1 en opstapje).
Je krijgt punten voor elke ronde:

winst = 5
remise = 3
verlies = 1
afwezig met bericht (tijdig) = 3
afwezig zonder bericht = 0

 

Clubkampioenschap  
Tuan Ahn Do 86
Thomas Alvares 84
Robin van Leeuwen 80
Tobias Li-Behn 78

 

Voorjaarsscompetitie SHTV jeugd
Stand na 5e ronde14-3-2019
Grootmeesterklasse
Jesper Kool21
Thomas Li-Behn17
Tijmen Luzac17
Cas Douw17
Boaz van der Helm17
Finn Schagen17
Henry Giesbertz17
Zeyd Elouaer15
Sijmen Tool15
Aadya Choudhary14
Indy Nederlof13
Yarno Kersten13
Imran Abdoelwahid13
Arvind Jaharia11
Merijn van Ardenne9
Jian Li Zhou9
Stijn Meijsters9
Bruno den Os7
Meesterklasse
Ishak Zwartenberg21
Jaouad Komy21
Joppe Thien21
Maite Wientjens19
Doru Bajireanu17
Thijs Bil17
Zahra Jankie17
Boye Vilier15
Bart Krens13
Jacques Ballereau13
Maarten Alvares13
Stan Konings13
Divya Soerdjpal11
Priyanka Bhoelai11
Kaouatar Komy9
Max Overdiek9
Promotieklasse
Arthur van der Waarden23
Darren Menke21
Yoyo Zhang21
Luke Borghstijn20
Daniel Alvares19
Ben Spanjer17
Jip den Hartog17
Koert Jan Luzac17
Lucius Jacquet17
Alyssa Virts17
Finn de Wolff15
Quinten van der Werf15
Seth van der Helm15
Erik Zoutendijk13
Thomas Benjamins13
Yousra Komy13
Ariana Javadi12
Robin Schrover12
Antoni Manuschki11
Jackie Shan11
Onur Bagci11
Marcus van Mil7
Steef Blok7
Lennart Baudoin5

Najaarscompetitie SHTV jeugd
Eindstand na Ronde 15 24-01-2019
Grootmeesterklasse
Thomas Alvares63 1
Tuan Ahn Do63 1
Tobias Li-Behn61 2
Robin van Leeuwen57 3
Jesper Kool51 4
Indy Nederlof49 5
Tijmen Luzac49 5
Yarno Kersten43
Cas Douw41
Arvind Jaharia39
Boaz van der Helm39
Bruno den Os39
Finn Schagen39
Zeyd Elouaer39
Sijmen Tool37
Henry Giesbertz33
Merijn van Ardenne31
Meesterklasse
Imran Abdoelwahid59 1
Stijn Meijsters59 1
Thomas Li-Behn55 2
Zahra Jankie55 2
Doru Bajireanu53 3
Ishak Zwartenberg49 4
Thijs Bil49 4
Boye Vilier45 5
Jacques Ballereau45 5
Jaouad Komy43
Kaouatar Komy41
Maite Wientjens41
Max Overdiek37
Divya Soerdjpal35
Keanu de Wolff31
Priyanka Bhoelai25
Promotieklasse
Joppe Thien67 1
Maarten Alvares61 2
Finn de Wolff57 3
Bart Krens55 4
Stan Konings55 4
Ben Spanjer53 5
Daniel Alvares49
Quinten van der Werf49
Lucius Jacquet45
Ilya Akbari43
Seth van der Helm43
Yoyo Zhang43
Arthur van der Waarden42
Jip den Hartog41
Darren Menke41
Luke Borghstijn40
Ariana Javadi37
Koert Jan Luzac37
Thomas Benjamins37
Erik Zoutendijk35
Antoni Manuschki31
Yusra Komy31
Jackie Shan28
Robin Schrover27
Marcus van Mil12
Lennart Baudoin10